De dirigent


De eerdere dirigenten van Keskedee waren:

  • Anneke Bogaart:        januari 1996 – november 1997
  • Jonneke Reeser:        november 1997 – april 2008
  • Celinda Scheepers:   april 2008 – oktober 2010
  • Jonneke Reeser:        oktober 2010 – mei 2011
  • Horst Rickels:        mei 2011 – januari 2017